Ślicznie dziękujemy wszystkim wykonawcom wczorajszego koncertu dla podopiecznych Centrum Usług Opiekuńczych Wszyscy wykonawcy pęknie się zaprezentowali, czym zaskarbili sobie serca słuchaczy. Dziękujemy również nauczycielom, Nataszy Smirnowej i Katarzynie Pusowskiej za przygotowanie uczniów do występów. Pani Kasi dziękujemy ponadto za towarzyszenie swoim uczniom grą na skrzypcach. Szczególne podziękowania przesyłamy również do Pana Dariusza Cetnera, który wspaniale akompaniował uczniom Pani Kasi.

Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy , że takich sympatycznych koncertów powinno być więcej, zatem jeśli ktoś z czytających ma możliwość zaproszenia nas, jesteśmy otwarci i chętnie pojawimy się i pokoncertujemy w innych miejscach ????????????????️